Jeep Wrangler ile araca ilave ettiğiniz kitler ve aksesuarlar ile off road ve şehir içi her yol sizindir. Yol dışı doğa ortamında yapacağınız araç yükseltmesi ve ekleyeceğiniz off road donanımları sayesinde tüm arazi şartlarında sürüş yapmanız mümkün.

Yukarıdaki araç neredeyse off road koşulları için tamamen doldurulmuş vaziyette. Ön tampon dizaynı ve kırmızı far aydınlatması ile dikkat çekici durmakta.

 

 

Turuncu Jeep Wrangler Rubicon’da Ön tampon ve koruyucu bölümü ile 37 inç’lik MT çamur lastikleri ile donatılmış görünmekte.

 

 

Haki renkteki jeep wrangler modelinde ise ilk izlenimde görülen detaylar yükseltme yapılmış olması mat siyah off road jantları ve mud terrain arazi lastikleri ile ilk bölümler tamamlanmış ve ön tampon koruyucu ile tamamlanmış. Tavan aydınlatması ve aynı araç altında bulunan lastik seti ile aynı modelde arkada bulunan stepne.

 

 

Rebel off road logolu turuncu wranglerde ise çeki halatı, sis lambaları, ön tampon koruması, Maxxis Mudzilla yanak korumalı off road lastikleri ve yapılan yükseltme ile giremeyeceği arazi koşulu neredeyse yok.

 

Farklı bir tasarımda donatılmış diğer araçlardan farklı olarak dikkat çeken detaylar araçtaki tavan taşıması ve BF Goodrich Mud Terrain lastikler ile donatılmış. Ayrıca çamurlukta bulunan aydınlatma ise araca farklı bir görünüm kazandırmış bulunuyor.

Boş bir jeep wrangler sahibi iseniz off road donanımları için ilk hesaba katmanız gereken detaylar aracı ne kadar yükseltmek istediğiniz ve buna uygun bir yükseltme kiti bulmanızdır. Daha sonra yaptığınız yükseltmeye göre jant ve lastik ile bunu tamamlamaktır. Diğer detaylar zaten yapmanız gereken arazide ihtiyacınız olacak ön koruma, çeki halatı, sis aydınlatması, yan basamaklar mud terrain arazi şartlarına uygun off road lastikleri gibi detaylar ile aracı ilk doldurmanız gereken detaylar.