Satılık Alan Adı

 

yedek parça sitesi

 

E-ticaret sektörünün hız kesmeden katlanarak büyüdüğü bu dönemde sizde yedek parça ürünlerinizi satmak için en prestijli alan adı ile e-ticarete başlayın. Yedek Parça ürünleri ile ilgili e-ticaret sitesi kurarak online internet satışına başlayabilir 7/24 sürekli açık bir mağazaya sahip olabilirsiniz. Yedekparca.com.tr “Yedek Parça” marka belgesi ile alınmış olup marka belgesi ile birlikte verilecektir. Direkt olarak yedek parça sektörüne hitap ettiği için müşterilerinize kurumsal bir imaj ve güven verecektir. Yedek parça ürünleriniz internet ortamında satış yapmak istiyorsanız bu alan adı ile hem kurumsal bir imaj yaratacak hemde müşterilerin daha güvenli kurumsal bir firmadan alışveriş yaptığı imajını yaratacaktır.

Alan adı ve Marka belgesi için 70 bin TL talep etmekteyim. Araç takası yapılabilir.

 

İrtibat için arayınız

Adem ERMİŞ

0536 858 0426

bilgi@yedekparca.com.tr

 

Yedekparca.com.tr şu anda aktif olarak satış yapmamaktadır. Ancak bu gelecekte satış yapılmayacağı anlamına gelmez. Domain şu anda katalog amaçlı kullanılmıştır. Aktif satış yoktur. Hiç marka ve yedek parça tedarikçileri ile ilgimiz yoktur. Sitede bulunan ürünler ve yazılar katalog olarak sunulmaktadır. Fiyat bilgisi kesinlikle yazılmamıştır.

Her türlü bilgi ve teklifiniz için adermisnet@gmail.com a mail atınız.

Teşekkürler…

 

Yedek Parça

Yedekparca.com.tr e-ticaret uzmanı Adem ERMİŞ’e aittir. TPE tescilli “Yedek Parça” marka belgesi ile tescil edilerek alınmıştır. Ayrıca Yedekparca.com.tr alan adını marka belgesi ile birlikte satın almak isteyen yatırımcılar tekliflerini adermisnet@gmail.com a yazarak ulaştırabilirler.

Siz değerli ziyaretçilerimize sonsuz teşekkür ederiz.